Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Waszeitung Előzmény: #449503

És ugye Te is shortot nyitottál...bár múlt héten az én hati longom után minősítették le az országot!

Este lesz vmi világmegmentő vagy meg nem mentő tanácskozás is.