Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #449438

Ez a mai nap elég langyos idáig, persze lehetnek még itt nagy mozgások délután. Mol-ban kis lefele ékelődés van, ebből elvileg fölfelé kéne mennie kb. 18k-ig, de vagy ennyire gyenge, vagy altatás megy. Otp-re nincs ötletem, egyelőre erősnek tűnik, de kemény szint tornyosul fölötte, nem gondolnám hogy ebben a körben átviszi. Richtert húzza a rés lefelé, Teló egyelőre meglepően erős. Konklúzió: ebből még bármi lehet. :-)