Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #449428Ja tényleg.. volt kamatdöntő?
Hát nem sok valóban, de annyira nem nagyon kell a gazdasági fellendüléshez a kamatemelés, az más kérdés, hogy én már tavasz óta mondom, hogy itt az ideje emelni, és még csak itt tartunk ,-)
idő közben majd 20%ot gyengült a fél év alatt forintunk.
Azért ez nem semmi, kamat szintetntartás mellett.
2009ben 10%os kamatok voltak 317Ftról lefele tartva.