Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #449428

Ja tényleg.. volt kamatdöntő?

Hát nem sok valóban, de annyira nem nagyon kell a gazdasági fellendüléshez a kamatemelés, az más kérdés, hogy én már tavasz óta mondom, hogy itt az ideje emelni, és még csak itt tartunk ,-)

idő közben majd 20%ot gyengült a fél év alatt forintunk.

Azért ez nem semmi, kamat szintetntartás mellett.

2009ben 10%os kamatok voltak 317Ftról lefele tartva.