Re: fd
Waszeitung Előzmény: #4494136e Oti nem sikerült kitörnünk a csökkenésből,és tegnap vmint ma sem volt nagy hepi...mindjárt shortot nyitok,itt már csak az segíthet felfelé :D
Molly elég gatya...
6e Oti nem sikerült kitörnünk a csökkenésből,és tegnap vmint ma sem volt nagy hepi...mindjárt shortot nyitok,itt már csak az segíthet felfelé :D
Molly elég gatya...