Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: fd

Hathor Előzmény: #449411

,-)

OTP chartot nézek:

http://postimage.org/image/xflqfo6xn/full/

Nézegetem mi sül itt ki? Kettős kettős alj? vagy feketébe zárt csökkenő háromszög törik le?

És hogy miért pont hatiban? Mert BuXot már kitárgyaltam reggel chartilag, meg hatit is.

Most OTP ad fejtörést, meg ez a szutyok BÉT.

Talán beszálló pontot adhat ha letörik a csökkenő háromszög OTPben, vagy kilő a kettős alj.

Addigra már kilépünk a Bux háromszög szűkülésből is. MOLban is a 18Körüli szintnek is el kéne dőlnie lassan.