Re: nincs cím
BigRabbit Előzmény: #447958Igen. A helyzet kicsit osszetett. En is ugy gondolom van problema, hianyoznak a beigert strukturalis reformok, ezeket meg kellett volna mar regen tenni. Sajnos a valasztasok utan hozza kellett volna nyulni a szent tehenekhez. Szarpofozassal nehez tulelni (persze nagy mozgaster nincs a magas allamadossag, illetve folyamatos koltsegvagasok mellett, mert ugye vagy koltseget vagsz eszetlenul, es adot szedsz be, vagy penzt pumpalsz a gazdasagba hogy meginditsd a gazd-i nov-st, csak itt most a nincs mobol helyzet allt elo). De azert lassuk a masik iranyt is, hogy annyira nem szar a helyzet, mint amilyennek be van allitva. Ha most korulottunk egy nyugodt Europa lenne, ha nem is szarnyalnank mint az allat, de egy tuti, nem lett volna leminosites sem, fokepp nem ugy, mint ahogy a Moody csinalta. (A F. legalabb megvarja az IMFes dolgokat, hogy merre haladnak.) Persze annak is orulhetunk, hogy nem napkozben, kereskedes idejen tortent mindez :D