Re: nincs cím
sbbacsi Előzmény: #447935Mert a gonosz ufók shortolják a forintot. Csak úgy kedvtelésből, mert ennyire g*cik. Alapja az nincs.
"Mivel a Moody's értékelésének semmilyen valós alapja nincs, a magyar kormány nem tudja azt másképp értelmezni, mint a Magyarország elleni pénzügyi támadások részeként - olvasható a Nemzetgazdasági Minisztérium pénteki közleményében."