Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Sárga lap

BudFox Előzmény: #447947

A marketwatch írja hogy olasz kötvényaukció is besült ? Európai krízis..stb...

lehet hogy ma van a következő : "Fekete Péntek" ?