Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Sárga lap

Frontin Előzmény: #447916

Ha a Mol nem tud zárásig 17.400, Otp 2850 fölé visszamászni, akkor további csúszda. Amennyiben igen, és utána csinálnánk egy emelkedő aljat is, akkor lehet egy kis korrekció a nagy pánik után.