Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Sárga lap

Ibiza Előzmény: #447904

igen..az a jó irány amerre a pozid és a negatív életfelfogásod van...

jelentős erő és érték van nálunk.. a kártevőket kell elhajtani.. most ez van..egy erdőtűz után gyorsan megindul az élet..