Re: Sárga lap 2011. november 25. 11:20 Ibiza Előzmény: #447904 igen..az a jó irány amerre a pozid és a negatív életfelfogásod van... jelentős erő és érték van nálunk.. a kártevőket kell elhajtani.. most ez van..egy erdőtűz után gyorsan megindul az élet..