Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Sárga lap

sbbacsi Előzmény: #447866

Próbáld meg a jó oldalát nézni.

Ha nem koppintanak a fejünkre (hitelminősítő tegnap, ma pedig a piac) akkor sajnos még 1-2 év múlva is a rossz irányba megyünk. Így talán lesz némi nyomás és győz a józan ész. Kár, hogy importálni kell külföldről. :(