Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Sárga lap

Frici Előzmény: #447825

Ha a saját érdekeimet nézem örülök a méretes zakónak, végre visszajön valami az elmúlt hetek bénázásaimból. Ami elszomorít, hogy a kormányunk nyilatkozatait olvasva senki sem meri bevállalni hogy bocsika amit eddig csináltunk az nem biztos hogy a legjobb megoldás volt...

és akkor még nagyon enyhén fogalmaztam.