Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Hozzaszolok a temahoz

Oszol Előzmény: #447666

jomagam 4 eve dolgozok kint, nagyobbik gyerekunk ovodaba, iskolaba jar - igaz, viszonylag jo kornyeken -, de eddig meg soha sehol nem ereztuk, hogy leneznek a magyarokat.