Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Hozzaszolok a temahoz

Rozsdáskilincs Előzmény: #447645

.a multik kihasználnak bennünket."

Nekem is vannak ismerőseim akik átjárnak a labancokhoz dolgozni. A sok év alatt kapcsolatok épültek a népek között. Mikor a hitelekről vol szó a labanc azt mondta neki ha több pénze marad a hónapban mint amire számitott, akkor csak beküldi a bankba. Ha 100 eur ha 500eur tökmindegy még csak nem is kell jelezni a szándékot. A bank autómatikusan levonja a hiteléből. Természetesen ingyen. Bármikor bármekkora összeget fizethet a kiszámitott részletén felül ha tud. Hát van egy kis különbség a cég müködésében ott és itt nálunk.