Re: Hozzaszolok a temahoz
Előzmény: #447633Azt hiszem félreérthető volt, amit írtam.
Arra kívántam utalni, hogy nálunk már régen éhséglázadásnak kellett volna lennie, ha igazak lennének a GDP alapján számított mutatók. Arrafelé meg a látszólag jóval nagyobb életszínvonal mellett már indulnak a tragédiák. Pont most olvastam a görög helyzetről, amelyben beindult az uzsorázás és a tömeges öngyilkosságok. A látszat nagyon törékeny és csalóka.