Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Hozzaszolok a temahoz

Előzmény: #447633

Azt hiszem félreérthető volt, amit írtam.

Arra kívántam utalni, hogy nálunk már régen éhséglázadásnak kellett volna lennie, ha igazak lennének a GDP alapján számított mutatók. Arrafelé meg a látszólag jóval nagyobb életszínvonal mellett már indulnak a tragédiák. Pont most olvastam a görög helyzetről, amelyben beindult az uzsorázás és a tömeges öngyilkosságok. A látszat nagyon törékeny és csalóka.