Re: Hozzaszolok a temahoz
Margaretta Előzmény: #447624Tenned kéne egy párhónapos nyugat-európai kötutat.
Kiváncsi vagyok, hogy hány eltunyult, elkényelmesedett életet élőt találnál. ...meg hágy rosszul élőt és életben maradni nem tudót.
...aztán itthon is körbejárhatnál ezzel a céllal.
Elég csak azt figyelned, hogy itt és ott mekkora nyüzsi van csak úgy általában mindenhol.