Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Hozzaszolok a temahoz

Margaretta Előzmény: #447624

Tenned kéne egy párhónapos nyugat-európai kötutat.

Kiváncsi vagyok, hogy hány eltunyult, elkényelmesedett életet élőt találnál. ...meg hágy rosszul élőt és életben maradni nem tudót.

...aztán itthon is körbejárhatnál ezzel a céllal.

Elég csak azt figyelned, hogy itt és ott mekkora nyüzsi van csak úgy általában mindenhol.