Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Hozzaszolok a temahoz

BudFox Előzmény: #447614

És azt is észre lehet venni hogy egyre újabb országok jelennek meg a médiában....a legújabb a Belgium, és Franciaország.

én szerintem recesszió lesz...a németek alig fognak jövőre emelkedni..akkor mi stagnálunk, vagy recesszióba megyünk...nehéz lesz a 2012 -es éve..sajnos _:(((