Re: Hozzaszolok a temahoz
BudFox Előzmény: #447614És azt is észre lehet venni hogy egyre újabb országok jelennek meg a médiában....a legújabb a Belgium, és Franciaország.
én szerintem recesszió lesz...a németek alig fognak jövőre emelkedni..akkor mi stagnálunk, vagy recesszióba megyünk...nehéz lesz a 2012 -es éve..sajnos _:(((