Re: Hozzaszolok a temahoz
banyaiz Előzmény: #447589Bud, Mo komolyabb helyeken már rég bóvliban van megítélés szempontjából. Ezt láthatod kb a Béten is. Max az a kérdés, hogy ezt egy hitelminősítő is kimondja e, vagy nem, de ez szinte már csak hab a tortán.
Inkább az az érdekes szvsz mi lesz ebből a világban jövőre? Lecsitulnak ezek az EU-s témák, vagy eljön a nagy recesszió stb. Ezt a bizonytalanságot látom az egész piacon. Mert ebből a sztoriból kisülhet az is, hogy hű milyen olcsó minden, vagy az is, hogy pár évig a fű sem nő. :)
Na és persze az is nagy kérdés a szabadságharc milyen irányokat vesz.