Re: Hozzaszolok a temahoz
BudFox Előzmény: #447579vagy ugyanezek veszik akiknek érdekük volt most egy Európai leminősítés.... keverik a xart egész Európában, leminősítgetnek országokat, pánikot keltenek..közben meg bevásárolnak ugyanezek az érdekeltségi körök jó Európai részvényekből - jó olcsón... OTP , MOL, német, olasz, még az is lehet hogy zsákolják a Portugál-és Spanyol, meg Belga részvényekeit is most...