Re: Hozzaszolok a temahoz 2011. november 24. 12:13 Ibiza Előzmény: #447573 nehogy legörbüljön a vigyorod..vagy odafagyjon..:) OTP-ben 1 és 2k-s pakkok..nagyon érdekes.. valakik mennyiséget akarnak venni..vagy eladni..és a partner is megvan hozzá..