Re: nincs cím
Frontin Előzmény: #447226Többek között ezért is zártam reggel párat 700-on, mert nem hittem abban, hogy van az a sz@r hangulat amire mi esni tudunk. Egyelőre ez bebizonyosodott, persze zárásig még sok minden történhet. Talán ha ma amcsik bezárnának ezen a szinten ahol most vannak, és egy szép nagy mínuszos futi lenne reggel, akkor talán. Meg ha kapnánk egy leminősítést.