Re: bux teljesítmény 2011. november 23. 16:10 Alexander Előzmény: #447217 Napelem nekem is jól jönne, összefoghatunk páran, ha nem is imf segitséggel, de egy jobb árat hátha ki tudunk alkudni a gyártótól.