Re: bux teljesítmény 2011. november 23. 16:08 BudFox Előzmény: #447210 hehe...:-)) ha az IMF ilyen könnyen dobálja a milliókat, akkor nekem is adhatnának 10 milliót napelem beruházásra-fejlesztésre :)))