Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Waszeitung Előzmény: #447099

Egészen elképesztő hogy mozdulni se tudunk lefelé...és a forgalom legalább ekkora gyalázat.Lehet célszerű lenne vmelyik teszkóval egybeolvasztani ezt a piacot akkor talán lenne vmi forgalom.