Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #447099Egészen elképesztő hogy mozdulni se tudunk lefelé...és a forgalom legalább ekkora gyalázat.Lehet célszerű lenne vmelyik teszkóval egybeolvasztani ezt a piacot akkor talán lenne vmi forgalom.
Egészen elképesztő hogy mozdulni se tudunk lefelé...és a forgalom legalább ekkora gyalázat.Lehet célszerű lenne vmelyik teszkóval egybeolvasztani ezt a piacot akkor talán lenne vmi forgalom.