Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #447097

Jó reggelt! 700-on zártam párat, ha külföld korrekciózna az elmúlt napok esése után, akkor talán magasabban újra tudom nyitni. Ha meg nem, akkor is ez már zsebben van.