Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Waszeitung Előzmény: #447081

Kend is már csak röhögni jár ide? :DDD

Kinti piacokon eléggé elromlott a jókedv,vajon imf-el kéz a kézben mennyire vesszük ezt figyelembe?

Könnyen lehet Rozsdáskilincs shortsetupja is megvalósul! :D