Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #447081Kend is már csak röhögni jár ide? :DDD
Kinti piacokon eléggé elromlott a jókedv,vajon imf-el kéz a kézben mennyire vesszük ezt figyelembe?
Könnyen lehet Rozsdáskilincs shortsetupja is megvalósul! :D
Kend is már csak röhögni jár ide? :DDD
Kinti piacokon eléggé elromlott a jókedv,vajon imf-el kéz a kézben mennyire vesszük ezt figyelembe?
Könnyen lehet Rozsdáskilincs shortsetupja is megvalósul! :D