Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Waszeitung Előzmény: #447017

Daxon felfelé 1000 pont,Sp-n új csúcs...sorry lyonell,Te kettő lehetsz vagy világ hülyéje vagy prófétája,igyekszem e két általad mondott dolgot figyelemmel kísérni,milyen időtávon gondolod ezt a kettőt? Bux fél éven belül nálad milyen kilátásokkal rendelkezik?