Re: nincs cím
lyonell Előzmény: #447013kb. emelkedés felét adtuk vissza,eddig csak kori,innen mehetne fel tovább,havin még inkább csak kori.mielőtt összeomlik a cucc 100% ,hogy kiviszik új csúcsra,ahogy év elején is.na 2008 alá várom,az innen túl közeli,havin ha megnézed duplatető sp 1460,na onnan sansz 2008 alá,havin nézve meg is lehet dec végére,mivel az utolsó szakasz brutál gyors fel.