Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #447008

Ha SnP-t nézem, akkor hetesen nézve is inkább bearish jelen állás szerint. Mit látsz a hetes grafin, ami emelkedésre utaló jelzés?