Re: nincs cím 2011. november 22. 19:11 Frontin Előzmény: #447008 Ha SnP-t nézem, akkor hetesen nézve is inkább bearish jelen állás szerint. Mit látsz a hetes grafin, ami emelkedésre utaló jelzés?