Re: nincs cím 2011. november 22. 16:06 Frontin Előzmény: #446946 Amcsiknál nem ártana megcsinálni a letörés visszatesztjét, mondjuk zárásunk után, holnap meg már jöhetnének újra a vörös futik, és a további esés. :-)