Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #446944

hát igen....mindig fogyasszunk többet, évről évre egyre többet..ez lett volna a cél...

csakhogy most ez összeomlott...

kinek kell minden évben új okostelefon ? GPS ? Plazma tv ? Led tévé ? számítógépek ? nyomtatók ?

persze mindent olyan vacakra építenek már..hogy muszáj megvenned..mert tönkremegy....az én Phipilps villanyborotvám 1997 -ben vettem, és mér az originál pengével használom azóta is :-)) nemtudom ha tönkremegy az új Philips ki fog -e annyit bírni ?