Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #446944hát igen....mindig fogyasszunk többet, évről évre egyre többet..ez lett volna a cél...
csakhogy most ez összeomlott...
kinek kell minden évben új okostelefon ? GPS ? Plazma tv ? Led tévé ? számítógépek ? nyomtatók ?
persze mindent olyan vacakra építenek már..hogy muszáj megvenned..mert tönkremegy....az én Phipilps villanyborotvám 1997 -ben vettem, és mér az originál pengével használom azóta is :-)) nemtudom ha tönkremegy az új Philips ki fog -e annyit bírni ?