Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Waszeitung Előzmény: #446635

A barom nagy baj az valós...ugye hitelből működött sok sok 10 éven keresztül annak most itt van a vége,amikor pörgött a gazdaság (nem feltétlen nálunk)az adósság akkor sem csökkent,most mitől csökkenne a hitelállomány? Egyszerűen nincsen rá megoldás,mert ugye elinflálni lehet,de a hiteleket nem így szokták csökkenteni,mellette ugye az infla mkinek rossz lenne a kevesebbet érő értékkel.

Ki kellene mondani amit a vak is lát hogy ez a pénzrendszer nem működik...ennyi volt,lehet ezt még foltozgatni,de olyan kölcsönök vannak hogy visszafizethetetlenek.Teljesen elszakadt egymástól a pénz és a valós gazdasági teljesítmény,és ez már javíthatatlan,de kíváncsian várom rá a megoldást,bár évek óta senki nem mond ezzel kapcsolatban olyan okosat aminek értelme is lenne :(

Most nézem magyar piac milyen kackiásan tartja magát..