Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Rozsdáskilincs Előzmény: #446627

Waszi

Én nem vagyok ilyen szigoru velük, bár merre nézek hozzánk képest giga gazdasági hatalmak hasonló helyzetben vannak. Akkor szemetszúrna ha máshol menne a dőzsi itt meg ez alakulnaki. De ha én jól látom ami ugye erősen kétséges, akkor baromi nagy baj van a világban. Ez még nem is lenne olyan nagy baj az igazi baj hogy nemlátja senki a kiutat. Volt egy remek felfutás amit a keleti régiók kifosztása eredményezett az ázsiai gyártási kapacitás kihasználásával. Szvsz egy korszak végetért. Csak ezt még nem tudatosult. Amit ismételgetnek a stabilitás, stabilitás. Nekem ez azt mondja inog a hajó.