Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Waszeitung Előzmény: #446610

Én úgy emlékszem múlt héten szépen megrántottak bennünket,nyert a bux ezer pontot,ennyivel kevesebb lesz a zakó..Oti meglepően ragaszködik a 3as kezdéshez.

KIlincs kollega én is büszke vagyok gyurkára hogy mnyp vagyont le tudta úgy nyúlni hogy mos már magassabb az államadósság mint ezt megelőzően..és hát az országnak mindenképpen fizetnie kell a hiteleket,bár ez egy véget nem érő pontosabban folyamatosan növekvő teher a hitelből való finanszírosá miatt,de sebaj mi már csak ilyen úriemberek vagyunk :( Csak ez már nem hazafiság hanem balfaxság,kíváncsi vagyok hogy mit szeretne még ez a szélhámos brigád eladni hogy törleszthessük az államadósságot,mert nem vagyok benne bizti hogy nem jár ilyesmi a kobakjukban.