Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #446596

Sziasztok

Egyelőre felülteljesítünk, az elemzők is arra számítanak, hogy az első pozitív hangulatú külföldi napon megrántanak mindent, amit nem is lehet kizárni. Ugyanakkor azt is biztosra veszi mindenki az IMF-fel való összeborulás után, hogy megúsztuk a leminősítést. No de mi lenne akkor, ha mégsem, és még ehhez jönne hozzá egy eső külföld(jelen állás szerint amcsik, DAX igen csak billeg)? Még ha egyelőre úgy tűnik ennek kisebb a valószínűsége, érdemes nyitva hagyni ezt az ajtót is.