Re: nincs cím
Frontin Előzmény: #446596Sziasztok
Egyelőre felülteljesítünk, az elemzők is arra számítanak, hogy az első pozitív hangulatú külföldi napon megrántanak mindent, amit nem is lehet kizárni. Ugyanakkor azt is biztosra veszi mindenki az IMF-fel való összeborulás után, hogy megúsztuk a leminősítést. No de mi lenne akkor, ha mégsem, és még ehhez jönne hozzá egy eső külföld(jelen állás szerint amcsik, DAX igen csak billeg)? Még ha egyelőre úgy tűnik ennek kisebb a valószínűsége, érdemes nyitva hagyni ezt az ajtót is.