Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #446592Bennünket meg olyan szépen felhúztak múlt héten hogy csak na,és most is sikerül -1% magasságában lenni,bezzeg szegény daxli közel -3% magasságában van...bár igaz nekik nincsen matolcsijuk :)
Bennünket meg olyan szépen felhúztak múlt héten hogy csak na,és most is sikerül -1% magasságában lenni,bezzeg szegény daxli közel -3% magasságában van...bár igaz nekik nincsen matolcsijuk :)