Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Waszeitung Előzmény: #446592

Bennünket meg olyan szépen felhúztak múlt héten hogy csak na,és most is sikerül -1% magasságában lenni,bezzeg szegény daxli közel -3% magasságában van...bár igaz nekik nincsen matolcsijuk :)