Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Rozsdáskilincs Előzmény: #446559

Bud annak az öröme megvolt pénteken. Szvsz a világ tréderei azon vakaróznak hogy ebből a kátyúból hogyan mászikki a világgazdaság. Pánikolnának de akkor kinek adják el azt sok remekcég papirját.:-) Amik remélem tetőznek és belekezdenek egy tisztességes koriba. Szépet mentek az elmúlt hetekben. Mi vinné őket tovább? Az adósság plapon?:-)