Re: nincs cím
Rozsdáskilincs Előzmény: #446559Bud annak az öröme megvolt pénteken. Szvsz a világ tréderei azon vakaróznak hogy ebből a kátyúból hogyan mászikki a világgazdaság. Pánikolnának de akkor kinek adják el azt sok remekcég papirját.:-) Amik remélem tetőznek és belekezdenek egy tisztességes koriba. Szépet mentek az elmúlt hetekben. Mi vinné őket tovább? Az adósság plapon?:-)