Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #446529

Hello

nemtudom..a rádió mondta hogy megállapodást indítottunk hivatalosan az IMF -el...annak ellenére semmi happy nincsen mát...USA megint nagyon be van rezelve :-)