Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #446177egy speki rally lehetne benne... a számok kedvezőek... szerintem 1/3-ad phylt átcserélek.... itt mégis csak van vhonnan bevétel, működik a cég, a mesegyárnál meg már lassan papírra sem futja, vszínű ezért nem születnek újabb esti mesék kedvenc szerzőnk tollából...