Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #446177

egy speki rally lehetne benne... a számok kedvezőek... szerintem 1/3-ad phylt átcserélek.... itt mégis csak van vhonnan bevétel, működik a cég, a mesegyárnál meg már lassan papírra sem futja, vszínű ezért nem születnek újabb esti mesék kedvenc szerzőnk tollából...