Re: nincs cím
macika Előzmény: #446170ennyire azért ne legyél optipista
100-200m nyereség is gyenge eredmény . az 1 rv-re jutó nyereség az szinte semmi
ami a veszélyes az a sok beragadt kisröfi, sokan tizedelték - ötödölték a befektetésüket
szóval a névérték körül vacakolhat ez sokáig ,mert továbbra sincs benne az a bizonyos "nagy story", de legalább elhárult a csődveszély
hosszú vegetálás lesz sztem