Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

macika Előzmény: #446170

ennyire azért ne legyél optipista

100-200m nyereség is gyenge eredmény . az 1 rv-re jutó nyereség az szinte semmi

ami a veszélyes az a sok beragadt kisröfi, sokan tizedelték - ötödölték a befektetésüket

szóval a névérték körül vacakolhat ez sokáig ,mert továbbra sincs benne az a bizonyos "nagy story", de legalább elhárult a csődveszély

hosszú vegetálás lesz sztem