Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #446153"csak a harmadik negyedévet tekintve 44 millió forint üzemi szintű nyereséget könyvelt el, szemben az egy évvel korábbi 95 millió forint veszteséggel. "
azért ez jelez némi változást... és végülis innen lenne a lényeg, hisz a III. negyedévben már nem voltak rádiók... ha az utolsó negyedév is pozitív lesz, akkor van remény.... nem hinném, hogy az apportosok most szórni fognak, ha láthatóan javuló tendencia lesz, akkor simán mehet felfelé, és ráérnek apránként szórni, árfolyamgyalázás nélkül...
lehet, érdemes lenne váltani a phyl-ről... még agyalok rajta, necces lenne, de itt úgy tűnik most komolyan veszik a reorganizációt.... még ez az apportos hígítás zavar, mert az tényleg nem lesz kicsi....