Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: fd

Előzmény: #446052

Na hja. Nem tudom, hogy elfordítás-e, vagy komoly, de engem meglepett a nyílt kimondása valaminek

"A hitelminősítő szerint ha létre is jön az egyezmény, nehéz lehet a betartása a reformokkal szembeni fáradtság, a kiszámíthatatlan gazdaságpolitikai múlt és a nemzeti függetlenség kinyilvánítása iránti igény miatt. Az sem világos, milyen formában valósulna meg ez a program. "

Még egyszer leírva:

"A hitelminősítő szerint ha létre is jön az egyezmény, nehéz lehet a betartása [...] a nemzeti függetlenség kinyilvánítása iránti igény miatt."

Wazz.