Re: fd
Előzmény: #446052Na hja. Nem tudom, hogy elfordítás-e, vagy komoly, de engem meglepett a nyílt kimondása valaminek
"A hitelminősítő szerint ha létre is jön az egyezmény, nehéz lehet a betartása a reformokkal szembeni fáradtság, a kiszámíthatatlan gazdaságpolitikai múlt és a nemzeti függetlenség kinyilvánítása iránti igény miatt. Az sem világos, milyen formában valósulna meg ez a program. "
Még egyszer leírva:
"A hitelminősítő szerint ha létre is jön az egyezmény, nehéz lehet a betartása [...] a nemzeti függetlenség kinyilvánítása iránti igény miatt."
Wazz.