Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: fd

BudFox Előzmény: #446034

NA..a Fitch is megszólalt hazánkról..magyarul mondva ennyit mondott...: egy hangyafaxnyival feljebb álltok mint tegnap, de azért még igy is elég xar a helyzet: D