Re: fd 2011. november 18. 14:26 Hathor Előzmény: #445973 Én kajáltam éppen, nem voltam gépnél, de visszaérkezve látom kérdésed: Nézd meg magadnak a képemen: http://postimage.org/image/8nb4yxeuj/full/