Re: fd
Kitano Előzmény: #445965Sziasztok! Néz itt valaki folyamatosan EUR/HUF chartot? Arra lennék kíváncsi, hogy törte-e már az emelkedő csatornát. Vagy csak 300 alatt?
Bocs, tudom, hogy OFF, csak HUF topik erősen alulkommentált. Kérlek ne rúgj érte hátsón Herceg! :-)