Re: fd
Waszeitung Előzmény: #445956Kinn két napig estek mi mentünk rá,ma ők is menni akarnak velük tartunk...értem,normális.
http://magyarcitrom.postr.hu/uj-megallapodas-johet-ez-imf-fel - olvasnivalónak,jobb mint ez pijjac itt,még milyen gazdasági ámokfutás vár ránk viktorék által?