Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Ibiza Előzmény: #445503

kicsit másképp volt.. jöttek arcoskodtak IMF pöcsök.. nem túl rég takony azt mondja megszorításokra van szükség és növelni kell a belső fogyasztást.. a barom.. mikor emberek a létükért harcolnak..

Elhajtották őket..ők kuncsorogtak vissza.. ez jó tárgyalási alap.. mellesleg ha jól rémlik eu megbízásból nézegetnek minket.. oszt összebarátkoztak..