Hozzászólás
sbbacsiMegjegyzem, én pl. nem csak a saját érdekem nézem. Határozott meggyőződésem, hogy az ország javát szolgálja, ha valamilyen - akár piaci, amit látunk - úton, de kap 1-2 kijózanító pofont. Elkerülendő a nagyobb problémákat... épp pl. egy csődöt.
Akár tetszik akár nem, ez a megállapodás sem úgy született, hogy nem kaptunk pár kokit közben. Én pl. a legelégedettebb ember lettem volna, ha fel sem bontják a régi IMF megállapodást és ezt az egész 2011-es kört nem játsszuk le. Mint látható teljesen k*vára feleslegesen... ami a legfontosabb a mi pénzünkből. És itt legkevésbé sem a short bukómra gondolok ezzel, hanem az adóforintjaimra, a nyugdíjpénzekre, a... sorolhatnám napestig.