Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #445439

Nem lehet shortosnak oka panaszra.

40%ot esett Bux, míg nyugat elég jól tartotta magát S&P 1370körüli csúcshoz 1230as Sp nem gáz. 25Ks Buxhoz 15Ks bux inkább gáz, de 17K. is. Volt 40%os leértékelődés. EUR/HUFban dupla csúcs. CDSben dupla csúcs. Bóvli előtt, még egyet lehet leminősíteni max..

rendben van ez, ha akar felfele is menni szerintem.