Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #445428

igen tudom :-)

USA mindhárom indexe kis minuszban, mi : + 1.39 % Bravó..van itt erő bőven, meg főleg manipuláció, meg média befolyásolás..stb :-))) háhá....

nem kell csodálkozni majd ha tovább esik a BÉT forgalma jövőre...