Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #445428igen tudom :-)
USA mindhárom indexe kis minuszban, mi : + 1.39 % Bravó..van itt erő bőven, meg főleg manipuláció, meg média befolyásolás..stb :-))) háhá....
nem kell csodálkozni majd ha tovább esik a BÉT forgalma jövőre...